Informacje o usłudze

 Nasze radio internetowe można obecnie zakupić w 6 czasowych wariantach licencyjnych - 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy, 18 miesięcy i 24 miesiące. Po upływie okresu trwania licencji, aby móc odtwarzać dalej nasze radio online, należy zakupić/przedłużyć licencję.

2. Po zakupie licencji tworzone jest konto Klienta do którego przypisywany jest m.in. nr licencji z uwzględnieniem ilości lokali. Należy pamiętać, że 1 licencja = 1 lokal. Aby odtwarzać radio w kilku różnych lokacjach, należy zakupić odpowiednią ilość licencji. Przy większej ilości lokali zaczynamy przyznawać atrakcyjne rabaty!

3. Dane do logowania na platformie radio.musicdays.pl wysyłane są w ciągu kilku godzin od zaksięgowania płatności w naszym banku. Pocztą wysyłamy fakturę wraz z licencją. Możliwa jest także wysyłka w wersji elektornicznej.

4. Konto Klienta zawiera dane wpisane w formularzu zamówienia - czyli nazwa firmy, nip, imię i nazwisko osoby składającej zamówienie/zarządzającej kontem, ilość lokali na które została zakupiona licencja (opcjonalnie podane są także adresy tych lokali).

5. Licencja wystawiana jest na dane fakturowe firmy dokonującej zamówienie. Firma dokonująca zakupu może odtwarzać nasze radio online w swoim własnym lokalu lub lokalu wykorzystywanym w działalności gospodarczej danej firmy. Dotyczy to także miejsc publicznych na wolnej przestrzeni (imprezy, eventy, wszelkiego rodzaju przestrzenie publiczne).

6. Baza muzyczna na bieżąco poszerzana jest o nowe utwory.

7. Domyślnie Klient otrzymuje player 1 (główny) z dostępem do 11 STACJI oraz player 2 (alternatywny) z dostępem do 20 STACJI z możliwością edycji i umieszczania własnych komunikatów/reklam.

8. Klient wraz z zakupem licencji nie nabywa żadnych dodatkowych praw do korzystania z materiału muzycznego, poza publicznym odtwarzaniem w obrębie swojej działalności. Licencja nie może zostać odsprzedana, udzielenie sublicencji także jest w tym przypadku niemożliwe.

9. Materiał muzyczny zamieszczany w radiu internetowym MUSICDAYS ONLINE zawsze jest niezależny od organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Organizacje takie jak: ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP nie mogą pobierać opłat za odtwarzanie publiczne naszego materiału.

10. Na 2 tygodnie przed końcem ważności trwania licencji, na głownej stronie radia widnieć będzie komunikat przypominający o dokonaniu zakupu kolejnej licencji. Każda licencja ważna jest tylko i wyłącznie z dowodem sprzedaży wystawionym przez naszą firmę.

11a. Do odtwarzania naszego radia internetowego potrzebny jest komputer z dostępem do internetu, urządzenie mobilne typu tablet/smartfon lub zewnętrzny odbiornik radia internetowego. Szczegółowa specyfikacja, informacje oraz wskazówki odnośnie działania naszych playerów znajdują się TUTAJ.

11b. Odtwarzanie następuje z poziomu dowolnej zaktualizowanej przeglądarki internetowej dowolnego urządzenia, z poziomu aplikacji mobilnych oraz desktopowych lub urządzeń zewnętrznych obsługujących strumień shoutcast.

12. Klient na swojej platformie otrzymuje dostęp do dodatkowego playera alternatywnego z panelem zarządzania playlistami i utworami oraz moduł dodawania własnych reklam i komunikatów z możliwością ustalania powtarzalności i przypisywania do poszczególnych playlist, a także załączania jingli. Panel daje także możliwość ustalania różnych głośności dla różnej pory dnia - usługa jest dostępna w cenie licencji. Funkcjonalność dotyczy tylko i wyłącznie działania odtwarzania muzyki na playerze alternatywnym

13. Wszelkie kwestie związane z regulaminem zakupów licencji na radio internetowe, prawem do zwrotu i reklamacji zostają ujęte w dziale REGULAMIN na stronie sklepu internetowego: REGULAMIN - czytaj.


GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI USŁUGI:

Nasza usługa radia internetowego posiada 3 zewnętrzne, niezależne od siebie serwery z dostępem do muzyki. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom ciągłość usługi. Na domyślnej stronie platformy http://radio.musicdays.pl dostępne są 2 źródła muzyczne: PLAYER GŁÓWNY oraz PLAYER ALTERNATYWNY

W przypadku problemu z odtwarzaniem playera głównego, można skorzystać z niezależnego playera alternatywnego - w przypadku problemów z odtwarzaniem playlist na playerze alternatywnym, do dyspozycji jest player główny.

W skrajnym i bardzo rzadkim przypadku, gdy awaria dotknęła cały serwis platformy muzycznej, należy skorzystać z zapasowej wersji platformy dostępnej pod adresem: http://radio2.musicdays.pl

Dzięki powyższym rozwiązaniom praktycznie mogą być Państwo pewni, że nigdy nie pozostaną bez muzyki w swoim lokalu.


WAŻNE ODNOŚNIKI:

APLIKACJA MUSICDAYS ONLINE - ANDROID - POBIERZ

APLIKACJA MUSICDAYS ONLINE - IOS - POBIERZ

APLIKACJA MUSICDAYS ONLINE - WINDOWS - POBIERZ

RADIO INTERNETOWE - SPECYFIKACJA/INFORMACJE TECHNICZNE

INSTRUKCJA PANELU EDYCJI - PLAYER 2 (alternatywny)